Ремонт двигунів

Двигун можна сміливо назвати серцем автомобіля, і « орган» цей не тільки примхливий, але й досить дорогий. Нерегулярний профілактичний огляд, якість доріг, часта і тривала експлуатація автомобіля – всі ці та багато інших чинників постійно підточують «здоров’я» двигуна.

Однак це не привід вдаватися до такої радикальної мірою як заміна. Досвід кращих світових виробників показує, що жоден двигун не буде також злагоджено працювати з Вашим автомобілем, як первісний, встановлений при виробництві. Крім того, придбання нового «серця» для Вашої машини свідомо буде дорожче будь-якого, навіть капітального ремонту.

12

Рано чи пізно перед кожним власником авто виникає питання – де відремонтувати двигун якісно і при цьому недорого. Різних автосервісів і фірм, що пропонують подібні послуги у Львові, десятки, якщо не сотні. Однак перш ніж довірити «серце» свого автомобіля фахівцям, потрібно переконатися, що воно потрапить у надійні і досвідчені руки, а вам не доведеться заплатити більше, ніж ви очікували.

СТО “Автоцентр на кільцевій» в своєму розпорядженні новітнє обладнанням для діагностики і ремонту двигунівАвтоцентр на кільцевій має кваліфіковані фахівці які мають колосальний досвід в ремонті та обслуговуванні двигунів будь-яких моделей, що дозволяє забезпечити високу якість роботи.

Ми здійснюємо ремонт дизельних двигунів нарівні з бензиновими, причому ремонтні роботи можуть бути трьох ступенів складності:

Поточний ремонт двигуна, що передбачає усунення дрібних несправностей у двигуні, пов’язаних з його постійною експлуатацією.

2. Для заміни або відновлення деяких зношених деталей потрібно середній ремонт двигуна, для якого потрібно його часткове розбирання.

  1.  Капітальний ремонт двигуна включає зняття двигуна з автомобіля і його повне розбирання, ремонт колінчастого вала або блоку циліндрів, ремонт головки блоку циліндрів, а також відновлення або заміну всіх зношених вузлів. Такий ремонт потрібно, якщо у двигуна були повністю порушені експлуатаційні характеристики, рішення про нього приймається при дефектовке двигуна і оцінці ступеня його зносу.

На нашому СТО ремонт двигуна  включає в себе комп’ютерну діагностику, яка дозволяє виявити всі несправності, включаючи ті, які непомітні неозброєному оку. Під час діагностики оцінюється стабільність роботи двигуна, стан електронних блоків управління, компресія в циліндрах, подача палива і безліч інших параметрів, які впливають на роботу двигуна. За підсумками діагностики визначається перелік робіт і список деталей, що підлягають заміні. При цьому використання лише оригінальних деталей, сертифікованих виробником, дозволяє гарантувати безвідмовну роботу силового агрегату протягом тривалого часу. Після ремонту двигуна здійснюється його складання з подальшою комп’ютерною налаштуванням для більш якісної роботи. Слід врахувати, що нерідко причиною виходу з ладу силового агрегату стає неправильна його експлуатація, тому необхідно ретельно виконувати всі рекомендації фахівців, проводити регулярну діагностику автомобіля в цілому і двигуна зокрема, а також користуватися послугами нашого автосервісу, що володіє перевіреною репутацією.

Завдяки допомозі наших кваліфікованих співробітників ви зможете своєчасно забезпечити гарантоване високоякісне відновлення мотора вашого транспортного засобу – і зберегти гроші та час.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>