Встановлення газового обладнання

ustanovka-gbo

Встановлення ГБО у Львові (газу, газобалонного обоудованія) 4-го покоління на Ваш автомобіль зберігає можливість повноцінної роботи двигуна на бензині. Автомобіль з ГБО розрахований на експлуатацію в тих же умовах, що і базовий автомобіль, що працює на бензині.

Пристрій ГБО 4-го покоління і принципи роботи основних вузлів.

 

Пристрій заправний виносне (ВЗП).

ВЗП призначений для підключення заправного шланга газонаповнювальної станції та заправки балона газом. Вбудований зворотний клапан перешкоджає викиду газу із системи при відсутності приєднаного заправного пристрою. ВЗП може бути встановлено під люком бензобака або винесено на задній бампер автомобіля.

Балон ГБО.

Призначений для зберігання зрідженого газу і встановлюється в багажнику (для легкових автомобілів) або на рамі (для вантажних автомобілів). Балон у газобалонному обладнанні буває двох видів: циліндричний та тороїдальний, установлюваний в нішу запасного колеса. Балон повинен періодично проходити переогляд відповідно до правил Держгіртехнагляду. Новий балон піддається випробуванням і тавруванню на заводі виробнику. Балони сталеві зварні піддаються переоглядові один раз на два роки на спеціалізованому підприємстві (АГНС). Забороняється експлуатація автомобіля з протермінованим сроком огляду балона.

Мультиклапан.

Встановлюється на горловину балона і служить його запірним пристроєм. Забезпечує відсічку подальшої заправки при 80% заповненні балона рідкою фазою газу. Мультиклапан дозволяє проводити візуальний контроль рівня газу в балоні. Вбудований швидкісний клапан обмежує вихід газу при обриві магістрального трубопроводу. На мультиклапані розміщені два запірних вентиля, що перекривають магістральний і заправний трубопроводи.

Мультиклапан поміщений у вентиляційну коробку, яка через вентиляційні шланги з’єднується з атмосферою. Газове обладнання для автомобілів. При закритій кришці вентиляційної коробки і раптовому порушенні герметичності елементів мультиклапана, повністю виключається попадання газів в салон автомобіля.

Перемикач палива.виду

Призначена для перекладу двигуна з одного виду палива на інший безпосередньо з місця водія.

Фільтр газовий рідкої фази.

Встановлюється перед редуктором і забезпечує попередню очистку газу в рідкій фазі під високим тиском.

Редуктор-випарник.

Призначений для випаровування рідкої фази зрідженого газу, автоматичного зниження і підтримки тиску газу, а також для припинення подачі газу при непрацюючому двигуні. Редуктор в digitronic сполучений мідним трубопроводом з газовим клапаном і гумовими шлангами з штатною системою охолодження двигуна для обігріву редуктора (зазвичай підключення редуктора виробляється паралельно грубці або послідовно в систему підігріву колектора). Редуктор має в нижній частині різьбову пробку для зливу конденсату, що утворюється при роботі редуктора. На корпусі редуктора розташований гвинт регулювання холостого ходу.

Фільтр газовий парової фази.

Встановлюється між редуктором і інжекторною рейкою і забезпечує м’яке очищення газу в паровий фазі під низьким тиском.

Інжекторна рейка.

Забезпечує розподілене впорскування газової суміші в циліндри двигуна. Встановлюється в безпосередній близькості від впускного колектора і підключається шлангами до форсунок, врізаним в колектор максимально близько до впускного клапану. Газові інжектори залежно від технології виробника можуть бути об’єднані по 2, 3 або 4 інжектора, що дозволяє їх використовувати на 3х, 4х, 5ти, 6ти і 8ми циліндрових двигунах, а також на оппозитних двигунах.

Контролер.

Електронний пристрій, що забезпечує і контролює уприскування газової суміші через інжектор.

Встановлення газобалонного обладнання на автомобіль це складний технологічний процес. Не здумайте виробляти його власними силами – невірно вироблена установка газового обладнання на автомобіль може привести до самих непередбачуваних наслідків. Не варто експериментувати з такими речами, як установка ГБО. В Україні відомі випадки, коли до займання автомобіля приводила некваліфікована установка ГБО, пропан-бутан – це, все-таки, газ.

Для того щоб встановлення ГБО на автомобіль пройшла успішно, необхідно звертатися в спеціальні сервіси. Тільки тут встановлення газового обладнання на автомобіль буде проведена в повній відповідності з усіма правилами та вимогами щодо безпеки. Не варто створювати ситуацію, коли встановлення газового обладнання на автомобіль виявиться причиною поломки автомобіля.

Матеріали взято з сайту http://autogaz.lviv.ua


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>