vitara

Заміна кульової опори на автомобілі Suzuki Grand Vitara

В світовому автомобілебудуванні останнім часом конструктори  почали спрощувати механізми автомобіля в плані ремонтопригодності, в реаліїї це виглядає  яка заміна цілого агрегату. Саме так і вирішили конструтори на Сузукі, оскільки мова піде про кульову опору як ви здогадалися, то на Гранд Вітарі вона міняється разом з цілим ричагом підвіски.

На сузукі порахували все добре, шарова буде зношуватися одночасно з сайлентблоками і приктично одночасно вийде з ладу,отже заміна цілого агрегату-ричага підвіски-є доречною. Взнавши ціну такого елементу підвіски наш  український водій стає шокованим. Но до останнього в нього не було вибору, якби не супер менеджери з піднебесної. Які швидко почали робити сайлентблоки на цей автомобіль, а от з шаровою опорою,- це проблема тому,що вона є одним цілим з ричагом.

Звісно не для кого не є новиною, що шарові(кульові) опори можна реставрувати. Достатньо найти хорошого токаря який це зробить за день.

5_t2_1        В цьому способі є один мінус. Потрібно постійно піджимати цю кульову опору знизу піджимною гайкою, і коли тиснути вже нема куди ,зананово точити вкладиші з капролону, чи інших пластмас.

Тай якщо є пошкоджзення самої кульвої опори(скажем попала волога через тріснутий пильник) то токар вже нічого не зробить, або реставрація такої опори не є доцільною.

Ми пішли іншим шляхом, підібрали кульову опору як а має точнісінько такий  же розмір конуса, залишилось встановити її  на ричаг.

20150116_112351 (Копировать)

  Відрізаєм стару кульову опору, і міряєм.  На даному етапі  видно, що штопорне кільце туди не поставш, без токара не обійтись.

20150116_121333 (Копировать)

Точим дистанційне кільце і приварюєм його.

20150116_140425 (Копировать)20150116_142119 (Копировать)

ну і готовий виріб

20150116_144055 (Копировать)

Звісно що коли стоїть питання гарантійних обовязків та надійності, цей спосіб є кращий оскільки використовуються готові вузли, які можна поміняти на  будь-якому СТО.

Звоніть пишіть, завжи будем раді вам допомогти.  Ваш Василь Степанович)))


Прошиваем модемы вместе здесь с картинками.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>